Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen fúró készletet ajánlaná...

Milyen fúró készletet ajánlanátok max 10 ezer ft ig?

Figyelt kérdés

Apukámat szeretném meglepni, viszont nem vagyok jártam ilyen szerszám területen.


[link]


Erről mi a véleményetek



#fúró, szerszám
2022. márc. 17. 12:26
 1/7 A kérdező kommentje:

vagy ez esetleg:

[link]

2022. márc. 17. 12:32
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem az Aldi/Lidl féle vonalon indulj el ha valami van vele elég jó a garanciás ügyintézésük és azok is olcsók
2022. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első egy csavarozógép, azzal fúrni nem lehet (hiába van írva a leírásában). A másodikkal ugyan tudsz fúrni, de a steinhaus mint "márka" azzal eddig csak rossz tapasztalataim vannak, nem hosszúéletű gépek. A bontókalapácsuk kb. fél évet élt, alig használtam, a tokmány teljesen tönkrement, a körfűrészük 3 vágást élt meg.

Ezt nézd meg egy közeli Lidl-ben, hogy van-e még a polcokon: [link]

Akkuval kicsit több lesz, mint 10 ezer, de lényegesen többet ér, mint a Steinhaus.

2022. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mire fogja használni? Ez a fő kérdés. Nyomaték, fordulatszám, akku kapacitása, ezek számítanak. Az amit linkeltél nem sok mindenre jó!
2022. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!


Gondolkozok sövényvágón is! ez megfelelő lenne? : [link]

2022. márc. 17. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyel neki szerszamot. Ezek olyan dolgok, amit az ember jobb szeret maganak kivalasztani. Vegyel neki mast, ha egy olyan gepet veszel neki ami utana all 10 evig a polcon mert nem tudja hasznalni, folosleges volt. Tovabba a 10 eft nagyon karcsu keret barmilyen furogephez, meg a barkacs kategoria is a duplajarol folfele. Sovenyvago szinten.
2022. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Jobban fog örülni egy márkás italnak, mint egy használhatatlan barkácsgépnek.
2022. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!