Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen fúrószár készletet vegyek?

Kasmir0038 kérdése:

Milyen fúrószár készletet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most vette, fúrót SDS-plus foglalatosat. De kaptam hozzá ajándékba gyors tokmányt. Most olyan fúró szár készletet szeretnénk venni amiben van fém,fa, beton fúráshoz is szárak több méretben. Inkább egy kicsit többe kerüljön de ne olyan fajta legyen ami az első fúrásnál elpattan!

Küldhettek linket is ha tudtok.

Válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2015. szept. 1. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
így egybe nem kapsz jókat. az én csigafúró készletem savállóhoz van és 70E volt. kalkulálhatsz minőséget. de kérdés, hogy otthonra barkácsolni kell e vagy munkához. vídiásból általában elég a tipli méret, esetleg 1-3 nagy hosszú és vastag, de azt a szükség hozza, addig fölös venni.A HSS önmagában csak szerszám acél, ezen belül sokféle plussz összetevő és/vagy bevonat teszi erőssé, szívóssá, éltartóvá. ezek nem olcsók.
2015. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy stanley készletet vettem 1500 ért (fa, fém) elég jól tartja az élét barkács használatra tökéletes, de vannak metabo készletek is 5ezer körül az is elég jó. Betonhoz meg vegyél darabonként 6-8-10-12 méretőeket jó minőségben ennél nagyobb méretet egy átlag felhasználó nem használ ha majd mégis kell azt is veheted külön. Betonhoz mindenféleképpen SDS szárat vegyél mert azt tudod ütvefúrósra használni


[link]


[link]

2015. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
SDS-plus gépemhez (Makita HR2810) én egyenként vettem "Alpen" fúrószárakat, mindig akkorát, ami éppen kellett. Mára összejött belőlük egy minőségi készlet (nem olcsók, de ezekkel bátran lehet dolgozni), előnye az volt, hogy mivel nem egyszerre vásároltam, nem egyszerre kellett kifizetni.
2015. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Szerintem se vegyél készletet, én ma néztem valamelyik amúgy kaja áruházban mert kíváncsi voltam, abban volt mindhárom többdarabosan és a minőségük már szemre látszott. Fa és fémet venném én is ne a legolcsóbbat és kőzetfúrót épp ami kell. Abból lesz szerintem is házi környezetben a legkevesebb méretre szükség és amikor tiplit/csavart veszel a tiplihez fúrót is.
2015. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!