Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol vegyek furószár készletet?

Presy kérdése:

Hol vegyek furószár készletet?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Makita HP1631K és ahoz szeretnék furószárat venni az az igazság nem tudom hogy megtudnék e vele keverni anyagot ha néha ugyvan? Másik meg hogy csempefurásához milyet kéne venni.

2013. dec. 26. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Csempéhez vidiás kell , és nem ütvefúrva.
2013. dec. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet darabosan,de olyat vegyél amit gyakran használsz .

Ha már a helyén van a csempe,akkor ahhoz beton fúró kell,vídiás a vége és és óvatosan ütve kell használni .

Minden ilyen fúrót így kell,csak a fa és fémfúrókat nem .

Ne sajnáld a pénzt a jobb minőségűre .Én barkácsboltban

szoktam az ilyeneket,ott még értenek is hozzá.Ne legyen gagyi,de extra márka sem ,szoktam mondani .

A felrakás előtti csempére ha lyukat akarunk,oda lyuk vágó kell.

2013. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
HSS fúrószárakat nézzél. vehetsz komplett készletet, vagy darabokba.nem árt ha meg is tudod őket köszörülni. csempéhez vídiásat vegyél; előbb pontozóval a mázat leütöd egy ponton, utána vígan viszi-(ütve nélkül).
2013. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat jah annyit segitenétek mivel ehez hülye vok mit szabad ütve mit tilos ütvefurni
2013. dec. 26. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:

ütve fúrás lényege, hogy forgás közben ütéseket mér a szárra, hogy hatásosabban zúzza/fúrja az anyagot. alapvetően betont, téglát(salakbeton...) lehet ütve fúrni, mást nem.

csempénél képes fellazítani a ragasztást, vagy megrepeszteni a csempét.

2013. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vídiás fúróval fal anyagokat, kőzetet lehet fúrni; fémet, fát nem. betonban lévő vasalatok kitörhetik, tönkreteszik a vídiát, ez vele jár.
2013. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!