Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mitől pereg a zománc a bojler...

Mitől pereg a zománc a bojler belsejében?

Figyelt kérdés

Van egy 120 literes hajdú bojlrerem és éppen szét van szedve vízkőtelenìtès miatt.

Anód még bőven van nem fogyott el. Belevilágìtottam a bojlerbe és úgy látom nagy darabokban válik le a zománc a belső tartály faláról méz mitől lehet?


2022. márc. 25. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos semmi nem örökéletű, és ha gyártáskor kicsit is rozsdás volt a lemez, akkor a zománc is leválik előbb vagy utóbb, de ha minden oké, akkor se marad örökké a lemezen.

Manapság a tartályra alig vállalnak garanciát, 5 vagy 10 évet talán.

2022. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem lyukas amúgy a bojler. Most nem tudom mit csináljak. Használjam amíg bírja?
2022. márc. 25. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Más sajnos nem tudsz csinálni vele. Nem tudom mennyi idős, de ezek már nem bírnak annyit mint régen. Az én bojlerem 46 éves, még bírja, de annak beljese is már rozsdás az nyílása körül, így használom évek óta.
2022. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet én is használom míg bírja.
2022. márc. 25. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!