Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha egy barkacsgepnek szenkefe...

Ladislaus433 kérdése:

Ha egy barkacsgepnek szenkefe problemai vannak mik a tunetei?

Figyelt kérdés
van egy kis sarokcsiszolom, kb 10 eves alsopolcos. tegnaprol mara, ha bekapcsolom se kep se hang. semmi sem tortenik. legutobb mikor hasznaltam nem ereztem semmi fust szagot, hogy leegett volna, max annyit hogyha vagtam vele vastag vasakat, akkor ha ranehezkedtem testsullyal mintha kisebb lett volna a teljesitmenye, pl rpm 10.000 az adattabla szerint es amikor ranehezedtem akkor rpm kb 9000 volt.
2022. ápr. 29. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből túl bonyolult hibára gondolni. Lehet csak eltört a kábel, vagy bent a gépben nincs valahol érintkezés. Kapcsolónak hibás az érintkezője. Ezeket nézném meg először.
2022. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kabeleket megneztem, amit latok az nincs eltorve. hogy lehetek biztos abban, hogy akapcsolo nem hibas?
2022. ápr. 29. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szénkefés, kopás szint alatt kiugrik egy müanyag pöcök és elnyomja a kommutátortól, hogy ne vagja tönkre kopott állapotba.
2022. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hm, az a baj nem tudom mekkora volt a kefe eredetileg... raadasul ehhez a francia tipushoz meg pdf-et se talalok GÉREX gx 115, sajnalom kidobni, mert extra kornyezetszennyezes..
2022. máj. 1. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szét kell szedni, megmérni a kefetartót. Magasság(hossz) hasonló. Hasonlóból lehet lecsiszolni és jó lesz.
2022. máj. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!