Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fel tudom vágni a bitumenes...

Fel tudom vágni a bitumenes hullámlemezt dekopírfűrésszel?

Figyelt kérdés
Lecserélték nálunk egy melléképület tetejét és a bitumenes hullámlemez rajtam maradt. Úgy szeretnék megszabadulni tőle, hogy dekopírfűrésszel felvágom kisebb darabokra és kidobom apránként a kukába. Vajon sikerülhet? Milyen fűrészlapot vegyek hozzá? Csak fát szoktam vágni ezzel a fűrésszel...

2022. aug. 5. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
ne tedd, én is belebuktam. Próbáltam nagyon éles szekercével, sniccerrel, és kis sarokcsiszolóba tett fűrészlappal(ez volt a legjobb. A kukába óvatosan tedd, mert ha kiderül, nem viszik el, mert veszélyes hulladéknak minősül. Nem háztartási hulladék.
2022. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Nekem olyan öreg volt mint a papírlap,kézzel lehetett tépni.

Volt a mit romák elvittek,de égettem is el belőle.Kés simán viszi a bitumenes hullamlemezt.

2022. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sima fűrésszel próbáltam, az nem igazán viszi, mert a beleragad a bitumenbe. Régi ez is nagyon. Én azt hittem, hogy csak a pala a veszélyes hulladék.
2022. aug. 5. 12:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Várom az ötleteket továbbra is.
2022. aug. 5. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!