Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudok dekopírfűrésszel...

Hogyan tudok dekopírfűrésszel teljesen egyenesen vágni?

Figyelt kérdés

Osb lapot próbáltam szemre, de egyáltalán nem sikerül és nem szeretnék többet elpazarolni. Szemmel próbáltam a merőleges vonalakat követni, amelyeket bejelöltem, de mindig hullámos lett.


Van valami paraktika amivel teljesen egyenesen tudnék vágni?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2013. okt. 22. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha végig kihúzod ,kijelölöd akkor is elmegy ? Nagyon figyelj és nem kell sietni,és csak nagyon-nagyon piciket mozdíts a gépen,ha már a csíktól el akar térni a penge. Lehet,hogy meglehetne vezetni 1 egyenes / gyári vágású / oldallal is ,de én még ilyent nem próbáltam,mert szerintem a gépnek teljesen fel kell feküdnie a vágandó anyagra mind a két oldalról. De ha nem megy akkor próbáld ki úgy.
2013. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Én egy lécet szoktam a lapra szorítani pillanatszorítókkal, és amellett tolom előre a fűrészt. Babrás dolog beállítgatni, de így nyílegyenesen lehet vágni.
2013. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kettes válaszoló leírása kiváló, én is használtam, bevált. A kézi körfűrésszel is szoktam vágni, beállítani kicsit pepecs, de szerintem ha ráérez az ember, akkor gyorsan megvan. És utána gyakorlatilag csak tolni kell.
2013. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dekopírral egyeneset? Sehogy. Saccra kábé majdnem egyeneset tudsz a fentebb leír vezetőlécesdivel, de ez a fűrész nem arra készült. Ahhoz használj körfűrészt, de szintén vezetővel.
2013. okt. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy jó ötlet, de persze így sem lesz olyan, mintha körfűrésszel, vezetősín mellet vág az ember. Viszont lécekhez, deszkák keresztben vágásához ideális. Hosszú egyenes vágáshoz meg úgyis a körfűrész az igazi.

2013. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!