Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Netről rendelhető komplett...

Netről rendelhető komplett zuhanykabin összeállítása saját kezűleg könnyen elvégezhető? Olyan bonyolultságú, mint egy IKEA szekrény kb?

Figyelt kérdés
38 ezret írnak pluszban az árra, ha összeszerelést is kérek. Van értelme kérni, vagy házilag sem nagy dolog összerakni?
2022. aug. 21. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak te tudod, milyen kézügyességgel, keszségekkel rendelkezel.


Nem túl bonyolult, én pl. bevállalnám.

YouTube videót is segítségül hivhatsz ha elakadsz.

2022. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ mennyire vannak szerszámaid, mennyire vagy ügyes kezű.


Mi magunknak raktuk össze, de tesztvérem igazi ezermester, nekem egy csavarhúzóm nincsen. Plusz alapból az egész kétemberes feladat volt.

2022. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha van leírás, hogy mit hova kell csavarozni, mint egy IKEA bútornál, akkor meg tudom oldani.


Mihez kellett két ember?

2022. aug. 21. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Pl. Egyedül nem biztos, hogy tudsz minden elemet tartani.

Bekötni nem kell???

2022. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4: ez is kérdéses számomra, hogy a bekötés hogyan megy, mert ugye azt a tálcánál csinálja a szakember, ha rábízom. Ezt azt jelenti, hogy először kell hívni egy szakembert, mielőtt össze van rakva az egész, aki beköti a tálca alatt a lefolyót, meg a bevezetőcsövet megcsinálja, és csak ezután lehet összerakni az egészet, miután a lefolyó már be van kötve?
2022. aug. 21. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:
a termék összeszerelési kézikönyve nem letölthető? Ezt általában elérhetővé teszik
2022. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!