Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mihez kezdjek kb 2600 préselt...

Mihez kezdjek kb 2600 préselt alumínium sörösdobozzal?

Figyelt kérdés
Kb 6 éve gyülik, csak félre raktam gondolván hátha majd eladhatom a méh telepen. Elméletileg 400ft/kg áron kellene felvásárolják és kicsivel több, mint 49kg van, ami közel 20000ft lenne. Csakhogy mikor elvittem le sem mérték, csak annyit mondtak hogy 2000 forinot adnak az 5 zsák dobozért és ennyiert nem hagytam ott.

2022. aug. 30. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Van olyan nagyáruház, ahol 10 Ft-ot ad az automata darabjáért...
2022. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezted meg a MÉH telepen, hogy miért néznek hülyének?


Keress másik telepet, de előtte hívd fel őket!

2022. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy csomó üvegváltóban beváltják.

Az árát nem tudom, de ki van írva mindegyiknél.

2022. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szegeden már vagy fél éve 250/kg a méhecskénél.

Vigyázz,a lidl-s Argus az NEM jó,az vas.

2022. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Basszus, bizos van közte vagy 200 Argus. Köszönöm a válaszokat, künlönösen az utolsónak, hogy felhívta rá a figyelmem.
2022. szept. 1. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Felénk (Pécs) csak 210Ft-ot adnak az alu italos doboz kilójáért. Tavasz óta valamiért eléggé visszaestek az árak, de akkor sem 400 volt nálunk. Viszont rendesen le is mérik. Múltkor 1,5 kg sárgarezet vittem (többek között). Nekem kellett rárakni a mérlegre, rendesen le is mérték és aszerint fizettek. Igaz, ebből még az adót is levonják. Tehát ilyen 8500Ft körül kapnál érte.
2022. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!