Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szenkefe hiba vagy leegett a...

Szenkefe hiba vagy leegett a motor?

Figyelt kérdés

Van egy nagyobb fal/fa csiszolo gepem.

Ma elkezdett szikrazni es leallt. Inditva vagy be sem indul vagy pukkogva szikrazik es max fordul 1-2-t. Kezzel forgathato.


Szerintetek mi lehet a gond?


2022. szept. 10. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Többek közt a forgórész menetzárlata jár szikrázással. De ilyen gyorsan megállt, és nem büdös; ami a leégés jellemzője, akkor valahol egy nagyon durva menetzárlat van.

Másik esély, hogy nem jól érintkezik a kefe ennyire.

2022. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy menetzárlat, de ha szétszeded akkor látod, hogy kefe probléma vagy sem. Ha garanciás akkor ne szedd szét.
2022. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Hihetetlen de megtalaltam a garancia papirt. Lidl-s. Sajnos 1 ev volt ra es kb fel eve lejart. Igy marad a hazi barkacs. Meglatjuk, bizom a kefeben bar az utobbi idoben furcsan nagyon forrosodott a gep. Azt olvastam az pont a menetzarlat elotunete. Kiderul majd. Koszi.
2022. szept. 10. 21:32
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma szetkaptam a gepet. A szenkefeken boven volt meg. A motor rez reszenek egy resze korom fekete volt. Volt ahol a gyorskotozo ra is olvadt.

Ment a kukaba. Felretettem par reszet ami hasunalhato pl a szenkefet. Majd szerzek masikat. Ez van.

2022. szept. 25. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!