Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Túl híg lett az aljzatkiegyenl...

Túl híg lett az aljzatkiegyenlítő?

Figyelt kérdés
Alzatkiegyenlítés után van ahol kong az aljzat, mégpedig ott ahol kb.1-2mm-es ahol vastagabb ott nem. Amikor ráütöttem egy kalapáccsal akkor a teteje kb.0,5mm-en kemény de alatta por szerű a kiegyenlítő.Ilyennek kell lennie,vagy túl híg lett a kiegyenlítő? Mi lehet a megoldás erre? Padlólap kerül(ne) majd rá.
2010. szept. 26. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nem volt jól elkeverve

2. Nem elég leönteni, de a levegőbuborékokat is ki kell leöntés után szorítani olyan spéci tüskés forgókefével.

2010. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább felszedjem? Sztem nem lesz nehéz, mert tényleg poros a kiegyenlítő azalatt a 0,5mm alatt..:s
2010. szept. 26. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább szedd fel, mert később ha lerakod rá a padlólapot s használni fogod, úgyis felporlad és hepe-hupás lesz, s aztán már nehezebb lesz megjavítani.
2010. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már el is kezdtem, spaklival hipp-hopp feljön. Szerencse, hogy csak pár négyzetméter.
2010. szept. 26. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!