Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Köteles (lett volna pontosan)...

Köteles (lett volna pontosan) ezért engedélyt kérnie tölem? (lent)

Figyelt kérdés
Újépitésű télatömbházban lakom, (modern panel) A szomszédom kb. kettö éve, nagy zajal járó munkát végzett, egy falatt huzott a nappaliában. A kérdés teljesen eméleti nem vagyok velük jóba, nem lettek volna kötelesek szólni vagy enedélyt kérni? Amúgy ők minden sz.rért szóltak nekem...
2011. szept. 30. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. A házirendben le van írva, mikor végezhetnek zajjal járó munkát, akkor pedig azt csinálnak, amit akarnak, nem kell külön engedély.
2011. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi
2011. szept. 30. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
A saját lakásában azt csinál amit akar. (Bizonyos határok között persze. Tehát mondjuk főfalat nem vehet ki.)
2011. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem főfalat nem vett ki csak egy "plussz" falat huzzot fel... mondom kétt héti folyamatossan furtak-faratak...
2011. okt. 2. 23:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudom, csak azért tettem a zárójeles megjegyzést, hogy nehogy valaki belém kössön, ami ezen a fórumon előszeretettel szokás.


Mi családi házban lakunk. A szomszéd most nyáron cseréltetett komplett tetőt. 3m-re van a házuk tőlünk. Több, mint egy hónapig folyamatosan fűrészeltek motoros fűrésszel, kalapáltak, fúrtak, dobálták le a tetőről a bontott anyagot, reggel 7-től este 6-ig, 7-ig, hétvégén is. Kimenni se tudtunk a kertbe, mert a munkások fönt a tetőn ültek, ettek, ittak, cigiztek, közben pedig az volt a szórakozásuk, hogy bennünket kukkoltak. Arról már nem is szólva, hogy a csikkeket, meg egyéb szemeteket csak úgy átdobálták hozzánk a tetőről.

A tető magasabb is lett és közelebb is került hozzánk. Ennek ellenére a "kedves" szomszéd előtte egy szót sem szólt róla nekünk.

2011. okt. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudja itt valaki hogy mi az a tolerancia? Az építkezés zajjal jár. De csőlátású kérdezőnek hogy hogy 2 évre jutott eszébe a szomszédék zajongása? Ez már szőrszál hasogatás. Az ilyen embereket szoktam nagy ívben elkerülni.
2011. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 21 14!


Én nagyon türelmes ember vagyok, de azért jól esett volna ha szóltak volna elötte, úgy gondolom nem került volna nekik semmibe. (mármint a szomszédomnak)

Ey kis adalék: én furtam, és szóvá tették ŐK...

2011. okt. 3. 22:43
 8/9 A kérdező kommentje:
és nem 2 hétig, hanem 5 percig....
2011. okt. 3. 22:44
 9/9 A kérdező kommentje:

meg a tévé is szólt azért is szóltak anno...

Szóval én lennék korlátolt kedves utolsó?

2011. okt. 3. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!