Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Minden férfinak van otthon...

Minden férfinak van otthon sarokcsiszoló?

Figyelt kérdés
2022. okt. 7. 20:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
65%

"Az az igazi férfi akinek ütve fúrója van"


Az a fúrókalapács inkább.

2022. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%
Nincs, sokaknak még egy csavarhúzójuk vagy fogójuk sincs...
2022. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
71%
Nekem olyan 45 éves koromig nem volt, de gyerekem már volt. Olyan 50-55 éves lehettem, amikor beszereztem egy olcsó Tesco-s kínait. Kiválóan elvagyok vele. De van ütvefúróm is, meg kézi és asztali csiszolóm, univerzális rezgő szerszámom, alligátor fűrészem, láncfűrészem, dekopir fűrészem, asztali körfűrészem, forrasztópákám stb. Csak, hogy dicsekedjek, milyen férfi vagyok. De érdekes módon, a nők nem erre kiváncsiak.
2022. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
36%

Nekem nincs de soha nem is volt szuksegem ra. Nem kellett vagnom semmi femet vagy betont.

Sokkal fontosabb hogy legyen legalabb egy aksis furo otthon, csavarhuzo, kalapacs. Ezeket gyakran hasznalom ha pl valamit fel kell furni a falra...

2022. okt. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
22%
Nekem van 5-6 darab..
2022. okt. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
68%
Nekem minden vacak van, több mint 20 szerszámgép. A sarokcsiszolót használom a legkevesebb alkalommal, helyette a legtöbb esetben az orrfűrészt veszem elő.
2022. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
26%

Nyílván nem,de mit értesz az otthon alatt?Bent a lakásban nincs,de sokaknak főleg vidéken kint a garázsban,vagy műhelyben van.

Én Budapesten lakom egy 3 emeleti lakásban,itthon nincs,de pár utcára van egy raktáram,ott van mindenféle szerszámgépem,sarokcsiszoló is kicsi és nagy is.

2022. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem minden férfinak szabad szerszámot adni a kezébe, ez kb olyan mint nem minden nő tud főzni.
2022. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
87%

Na ezért van a sok válás.

A nő azért ment hozzá a pasashoz mert azt hitte, hogy az majd mindent meg tud javítani.

A pasas meg azt hitte, hogy a nő tud főzni...

:)

2022. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nincs. Terveztem venni, ahogy más barkácsgépeket is, de nincs rájuk akkora szükségem, hogy elsőbbséget élvezzenek!
2022. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!