Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A Parkside tényleg ennyire...

A Parkside tényleg ennyire $zar, vagy csak nekem nem volt szerencsém?

Figyelt kérdés

Szóval, egyszerre rendeltem egy Performance Flexet, kőrfűrészt, Performance csavarbehajtót, Hegesztőt, tolómérőt. Ebből a körfűrész bekapcsolás után negyed másodperccel már le is égett, a csavarbehajtó tokmánya hibás, tolómérő rozsdás, hegesztővel nincsen baj, a flexet pedig még nem próbáltam.


A Kérdés, hogy a Lidl-nél tényleg ez a minőség, vagy csak véletlen megkaptam a szemetet?


2022. okt. 8. 18:04
A kérdező szavazást indított:
Balszerencse
Ez a Parkside minőség
23 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem csúcsminőség, de ennyire azért nem rosszak. Cseréltesd ki, nem szoktak problémázni.
2022. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem eddig nem volt problémám semmivel, pedig sok parkside cuccom van


honnan rendelted amugy?

2022. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Te voltál a meós .Kiszűrted a rosszakat.
2022. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 nemaRendőrség ***** válasza:
59%

Az a baj a parkside termékekkel mint a pepcoval. Nincs minőségellenőrzés a gyárban ahol készül, inkább kiviszik a potenciális hulladék termékeket a boltok polcaira.


Biztos ki lehet fogni jókat, de még nekem sem sikerült, és már nem is fog.

Még ha egy pepcos wc papírtartó tönkremegy akkor az leesik a csempéről és koppan egyet a padlón, addig ha egy szerszámgép tönkremegy az viheti magával a fél karos, a szemed, a közelében lévő bútorokat, ha hálózati akkor a teljes hálózatot, minden rákötött eszközzel.


Én inkább kiadok 6x annyit egy bosch vagy makita termékért, de nekem garantálva legyen hogy nem robban fel a kezemben.

2022. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Parkside a szegény ember lottója, bagóért lehet megvenni aztán vagy jó vagy nem jó.
2022. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még problémám nem volt vele, de a Lidl-ben szoktam megvenni. Honnan rendelted? Másodkéz? Mert akkor ne csodálkozz!
2022. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Visszaküldés kicsit macera, egyébként a német Lidl-ből hozattam. De az tuti hogy több cuccot onnan nem veszek
2022. okt. 9. 10:45
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk csak egy pár Parkside cuccunk van, de egyikkel sem volt még bajunk, pedig 5+ évesek.
2022. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%

Napi szinten használok Parkside gépeket, soha nem volt egyikkel sem problémám.

Ráadásul kezdek átállni az akkus cuccaikra, mert nagyon megkönnyítik a napi munkámat. A 3 éves gariról már nem is beszélek.

2022. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
Balszerencse. Jók a PS gépek, talán minőségben még a mostani kínai B&D-t is veri. Nyilván nem Dewalt minőség, de barkács dolgokra tökéletes.
2022. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!