Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A Parkside tényleg ennyire...

A Parkside tényleg ennyire $zar, vagy csak nekem nem volt szerencsém?

Figyelt kérdés

Szóval, egyszerre rendeltem egy Performance Flexet, kőrfűrészt, Performance csavarbehajtót, Hegesztőt, tolómérőt. Ebből a körfűrész bekapcsolás után negyed másodperccel már le is égett, a csavarbehajtó tokmánya hibás, tolómérő rozsdás, hegesztővel nincsen baj, a flexet pedig még nem próbáltam.


A Kérdés, hogy a Lidl-nél tényleg ez a minőség, vagy csak véletlen megkaptam a szemetet?


2022. okt. 8. 18:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Most olvastam el a másik felét amit írtál, egyébként az első nem, de a második valóban recsegett és volt hogy hiába tekertem
2022. dec. 27. 09:42
 22/24 anonim ***** válasza:
De milyen hibát szeretnél szemléltetni azzal, hogy ferdén befogatsz egy fúrót és akkor az ferdén fog állni? 4-ből 4 fúróba bele tudom tenni így ferdén a fúrószárat ahogy te csináltad a képen, akkor mind rossz, vagy csak én nem értem mit szeretnél megmutatni a képpel?
2022. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
A fúrószár egy példa volt csak, amivel szemléltetni tudtam (Ha rendesen fogom be, akkor a menet miatt nem látszik) hogy bármit is fogok bele, annak kilengése lesz, azaz nem tökéletesen körbe fordul.
2022. dec. 27. 20:29
 24/24 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka hogy kifogj kettőt is ami hibás, a tokmány az egyetlen része a gépnek ami márkás (röhm), azzal nem szokott gond lenni.

Amúgy látszik normálisan befogva is, a legtöbb tesztnél úgy próbálják.

Pl:

[link]

2022. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!