Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Betonkeverő dugalj-nak mi az...

Betonkeverő dugalj-nak mi az általános neve?

Figyelt kérdés

Olyan dugaljat szeretnék, ami igazából dugvilla. Olyan mint ami a betonkeverőkön, vagy tologatós fűnyírókon szokott lenni. Tehát egy közönséges hosszabbítót egyenesen rá lehet dugni.


Mi ennek a dugaljnak, vagy dugvillának az elnevezése?


Eddig csak betonkeverő dugalj-ként találtam rá, de nekem nem kapcsolós kéne, hanem sima csatlakozó ami beépíthető.



2022. okt. 25. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Lengő aljzat.
2022. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerelhető Lengő dugalj,vagy lengő dugaljzat a neve.
2022. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Falra szerelhető dugvilla kellene nekem, nem aljzat. Az én olvasatomban csak azért lehetne aljzatnak nevezni mert fixen lenne szerelve. Ilyenre gondolok, csak sima 1 fázisú 16A-es verzióban: [link]
2022. okt. 25. 20:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, ez is 1 fázisú 16A-es, de ipari csatlakozós. Háztartási 2P+F kéne nekem. Nem értem miért nem találok ilyet neten, ha a fűnyírókon ilyen van, akkor miért nem forgalmaznak külön?
2022. okt. 25. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha betonkeverő dugaljként keresel rá, találhatsz olyat is, ami nem kapcsolós.

[link]

2022. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg beépíthető dugvilla.

[link]

2022. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!