Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy potméter 3 (5) lábát hogy...

Egy potméter 3 (5) lábát hogy tudom egyszerre megolvasztani forrasztópákával, hogy ki tudjam venni?

Figyelt kérdés
2022. dec. 27. 14:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ui.: Egyébként a szalag lényege az, hogy legyen folyasztószer a felületen, akkor nem lehet vele taknyolni.
2023. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Még mindig köszönöm!!

BÚÉK Nektek!

Még nem mertem neki állni a munkának (de ma már megteszem).

(Kívártam, hogy legyen rá nyugodtan időm)

2023. jan. 3. 10:12
 23/27 A kérdező kommentje:

Kíváncsi leszek (jó hogy')

Hogy lehet e dolgozni olcsó ónszippantó val....

Még mindig bízom benne.... Pláne hogy ez van

Persze ha azon múlik, veszek drágát is még akár ha 10000 is... Mert a másik alternatíva az hogy rossz marad a kombó.... Amit ugye nyilván nem választok

2023. jan. 3. 10:15
 24/27 A kérdező kommentje:

Persze még mindig itt van szalaggal való próbálkozás lehetősége is, amit úgyszintén Nem hagyok ki, ha a helyzet úgy kívánja.

Majd jelentkezem hogy mire jutottam....

Nagyon köszi mindenkinek az eddigieket (is)

2023. jan. 3. 10:16
 25/27 A kérdező kommentje:

Mert mint ahogy írtam a szándékaim ban, vettem is (azt is)

Körülbelül 1100 Ft volt egy kis tekercs

2023. jan. 3. 10:18
 26/27 anonim ***** válasza:

Az onszivo szalag akkor jo, ha a kiforrasztas utan a maradek forraszanyagot el akarod tavolitani.

Olcso onszivoval is lehet dolgozni, nem sziv olyan erosen es relative gyorsan tonkremegy (50-100 szippantas), de hasznalhato.

2023. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Tegnap délután és este sikeresen megcsináltam a munkát. Nem volt egyszerű az on szippantó val dolgozni... Erősen kell fogni mert amikor szippant, igyekszik elmozdulni. Küzdöttem vele,... És használtam az onszívó szalagot is... Végül is mondhatom hogy a kettő együttes használatával értem célba. Nagy öröm volt amikor megtapasztaltam hogy sikerült a beavatkozás. Nem serceg nem recseg

Rendesen szól

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget...és B.Ú.É.K.

2023. jan. 4. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!