Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Akkus fúró MAKITA, DEWALT,...

Akkus fúró MAKITA, DEWALT, FLEX esetleg olcsóbbak, EINHELL, PARKSIDE, SKIL, RYOBI?

Figyelt kérdés
Akkuja legyen tartós, esetleg pótolható. Ütve fúró+csavarozó jobb mint a sima?

2023. jan. 3. 17:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
21%

A legolcsóbb és kiválóan használható az a Parkside.

Baromi erős pl. 47 Nm-es. + nem elhanyagolható a 3 év garancia!

Több darabom is van mert bevált. Az aksik is szuperek és minden Lidl tele van velük.!


Ha csak villogni akarsz vele a szomszédoknál, akkor Makitát vegyél.

2023. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
75%

ha drágább ipari gépet veszel az biztos nem lesz csalódás

otthoni barkácsolásra viszont az olcsóbbak is teljesen jók

parkside akkuja tartós és pótolható, 4 éves 20v 2ah akksimat teszteltem, 1938mah jött ki ami 97% a papiron 2000mah-hoz képest

ütvefúró funkció egyszer kétszer téglafalat fúrni oké, de nagyobb munkához nem árt mellé akksis fúrókalapács

2023. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
83%

A Parkside otthonra meglepően jó minőség.

Ami már komolyabb de még viszonylag olcsóbb a Metabo, Hikoki.

Vagy bármilyen nagy márka drágábban. (De Bosch-ból csak kizárólag a kék, ipari gépek!)

Szerintem ütvefúrónak nincs értelme, betonhoz úgy is fúrókalapács kell.

2023. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
94%
Ezek közül a DeWalt a legjobb, de ha olcsóbbat keresel, akkor maradj Einhell vonalon.
2023. jan. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
80%
Konkrét típus nélkül nehéz megmondani, a Makitának is van olyan 18V-os fúró-csavarozója ami vacak, meg a Ryobinak is van olyan, ami jó.
2023. jan. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
89%

Én a múltkor nyertem egy MATRIX készletet, 3 gép, 2 akku és 1 töltő hozzá.

Az akkus csavarozó fúró kimondottan jó , nagyon megvagyok elégedve vele.

Azelőtt nem is halottam erről a márkáról.

2023. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
82%
Én most vettem decemberben egy Metabot. Teljesen elégedett vagyok vele. Most akcióban adtak hozzá plusz egy akkut ingyen. Így már szerintem nem is volt drága. Vannak akkus Parkside gépeim, de ez komolyabbnak tűnik.
2023. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
27%
A fúró csavarozó talán az egyetlen gép, amiből az olcsó kategóriás is megteszi. Nem mindegy, hogy egy 15 vagy egy 55 ezres fröccsen szét a betonon, ha leesik munka közben. Nagy műszaki tartalom nincs egyikben sem. Az Einhellt és a Parkit is bátran ajánlom saját tapasztalat alapján.
2023. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
82%

#8 En ezt mashogy latom. Egy komolyabb gep 130-160 Nm kozott mozog. A nyomatek biztos, hogy nem fogja korlatozni a munkat. Egy normalis kefementes gepben eleg jo szabalyozas van. Nem neked kell jatszani a ravasszal ha terhelesre esik a fordulat, a szabalyozo amig van nyomatektartalek, tartja a fordulatot. Van rajtuk munkapont megvilagitas. Elektromos nyomatekszabalyozashoz aram es szogelfordulas figyeles. Cellafigyeles az akkuban (feszultseg, aram, homerseklet), kimeli az akkut is, motort is amennyire lehet. Mechanikus kuplung. A geptestben gyorsulas szenzor, hogy ha a 150Nm-es gep vagy az SDS maxos furokalapacs hirtelen megall, ne boritson fel letrastol. 3-4 kulonbozo, a ket mechanikusan kapcsolt fokozatban beallithato max. fordulatszam es gyorsitas. Osszesen 8 kulonbozo tartomanyt allithatsz be. Ez menetfurashoz, polirozashoz, korkivagohoz baromi hasznos, sokkal kezesebb a gep. Nem beszelve arrol, hogy 1-2 emelet magasbol betonra ejtve is valoszinuleg karosodas nelkul hasznalhato tovabb. Illetve birjak a vizet is. En ejtettem mar bele egy vodor vizbe a 12V-os Milwaukeet akkustol, azota is hasznalom. Az utvecsavarozon meg veletlenul atmentem autoval, semmi baja.

Nem hiszem, hogy ezek egy zold Bosch, Einhell, Parkside vonalon jellemzok lennenek. Ellenben a Dewalt, Makita xgt, Metabo, Aeg, stb. mind hasonlo.

2023. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
67%
A kérdés elsősorban az akkus fúrókra vonatkozott. Buszkerekek nonstop cseréjéhez én sem a parksideot ajánlanám.
2023. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!