Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 9-10 évesnek mivel nem kéne...

9-10 évesnek mivel nem kéne forrasztó pisztolyt adni, ezért milyen alternatíva lenne, amivel a pisztácia héját egymáshoz tudnák ragasztani?

Figyelt kérdés
Ha nincs semmi, akkor létezik valamilyen kesztyű, hogy véletlen se égessék meg a kezüket?

2023. febr. 2. 00:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, arra gondoltam, hogy egyik kezében a pisztoly lenne, amivel egy picit rányom a pisztáciára, a másikkal meg csipesszel foghatja azt. Így nem tud érintkezni közvetlenül a forró anyaggal
2023. febr. 6. 18:51
 12/15 anonim ***** válasza:

Pisztáciát forrasztani?! Azt hogy? Az ón szerintem nem tapad rá.

"Melegtakony" nem lenne jó erre a célra? Az is meleg, nem kellemes, ha az ember közvetlenül a bőrére nyomja, de nagyon súlyos égést nem okoz. Felügyelettel szerintem használhatnák.

2023. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

9 éves koromban már gyertyát öntöttem úgy, hogy kifúrtam a tojást, kifújtam belőle a tartalmát. Gázt gyújtottam, melegítettem a viaszt, belecsorgattam a tojáshéjba. Hagytam hűlni, majd lebontottam.


Sőt! Akkor már nem voltam napközis. Olajkályhánk volt. Mikor hazaértem, én gyújtottam be.


Bízni kell a gyerekekben. Ügyesek.

2023. márc. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#13 Nem mindegyik. Vannak elképesztően hü_ye gyerekek. Gondolom nem kell mondani, kitől "tanulják".
2023. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 gungasam ***** válasza:
Csiriz
2023. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!