Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bútor összeszerelő könyv...

Bútor összeszerelő könyv utasításában mit jelent a megszámozott bútor darabok betűkkel?

Figyelt kérdés

Csak a könyvben vannak megjelölve a bútor darabok, de a bútoron nincs semmi. Így nem tudom mi értelme van, rajta kellett volna ragasszák ugyanazokat a betűket is a bútor darabokra.

Így nem tudom hova, melyik kell


2023. márc. 28. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
van ez így , visszaviszed vagy megpróbálod összerakni így . a jó dolog ebben hogy így bármi lehet asztal , ágy , szekrény ,
2023. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A számok az összerakás sorrendjét mutatják.
2023. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A könyvben betűk vannak rá írva a bútor darabokra, de a valóságban üresek a darabok.
2023. márc. 28. 15:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak felismered a bútordarabot a rajzról.
2023. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát a rohadt életbe..
2023. márc. 28. 16:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Szépen a darabokat lerakod a padlóra. Megpróbálod megtalálni a rajzon elsőként lévő darabot/darabokat. Majd mellé jön a következő, stb. Ha megvan a kirakós, jöhet az összeszerelési utasítás.

ha végképp nem megy, kérjél segítséget. Vannak cégek, ahol vállalnak összeszerelést, persze pénzért.

2023. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A számok a sorrendet jelölik,

a betűk pedig azt, hogy azzal a kezdőbetűvel kell mondanod egy újabb káromkodást.

2023. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolom most így érzed magad:

[link]

De ne idegeskedj, sikerülni fog!

Amennyire emlékszem a betű csak annak a bútorrésznek az azonosítására szolgált. A rajzot kell párosítanod az alkatrésszel - hogy kicsi sarkosan levágott 20x45-ös darab, akkor az a C, a nagy 2mx45cm-es-ből meg a bal oldalán lyukas az az B stb.

Utána amikor egymáshoz kell társítani akkor mutatja neked a rajzon, hogy a C-t ezzel a csavarral rögzítsd a B ezen furatához, és akkor nem az A jelű lapot fogod elővenni, ami a másik oldalhoz kell.

A bútorlapokra nem írnak semmit, a forma, furatok és egyéb alapján neked kell beazonosítanod először, hogy melyik lehet az A, melyik a B és így tovább.

2023. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Láttam a neten hogy másoknak rajta ragasztották, amit majd le lehet szedni, köszi a válaszokat
2023. márc. 28. 17:53
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem rájöttem :DD

Az utasítás előlapján rajta van hogy melyikek, a betűk után stb

Csak annyi hogy én kell felismerjem őket

#8

Köszönöm

2023. márc. 28. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!