Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ötleteljünk? Van valami...

After stroke kérdése:

Ötleteljünk? Van valami ötletetek, mivel tudnám könnyebbé tenni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állt elő, hogy a damilos fűkaszámat kinőtte a gaz, ezért hamarjában vettem a román piacolóktól egy 52cm3-s késes gépet. Indul is szépen, ha van, aki berántsa. Mert én nem tudom. Szégyen ide, szégyen oda, amióta izomsorvadásom volt/van, egyszerűen nincs annyi erő a karomban, hogy egy ilyen egyszerű műveletet elvégezzek.

Ötletet szeretnék, hogy mivel tudnám könnyebbé tenni. Köszönöm.



2023. jún. 8. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a rokonságod messze él tőled, de jóindulatú szomszédjaid még lehetnek, akik segítenek.
2023. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy tűzoltó, akinek nem akart elindulni a nagydarab láncfűrésze, hosszas rángatás után két kézre fogta a berántót, ellökte magától a gépet, majd rögtön két kézzel maga felé rántotta a berántót úgy, hogy csak a zsinór tartotta a gépet.

Nagyon veszélyesnek tűnt, valószínűleg a gépnek sem használt, de a fűrész elindult, az utat fel tudták szabadítani a kidőlt fától.

2023. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csak a berántás a gond:

- akkus bozótvágó, gombnyomásra indul : [link]

- önindítós benzines fűkasza, szintén gombnyomásra indul, pl Ruris 643ES.

2023. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2023. jún. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a kétrugós könnyített berántó se rossz, ami a videóban van, azt tényleg csak ki kell húzni. Illetve kaszával is lehet jojózni, amit fűrésszel ugye nemigen ajánlanak. Persze ott is lehet azt anélkül, hogy ténylegesen elengedné az ember a gépet. Még rá is segítesz a súlyára, jobb kézzel meg csak tartod. Szerintem a legemberibb egy könnyített berántó.

[link]

[link]

2023. jún. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, skacok.
2023. jún. 9. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!