Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Társasházban hogyan lehet úgy...

Társasházban hogyan lehet úgy kivitelezni egy teljeskörű felújítást, hogy a szomszédoknak is elviselhető legyen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne hívj 20 fős brigádot, és akkor olcsó is lesz.
2010. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Egyeztess a szomszédokkal, hogy mi várható nálatok, és akkor biztos jobban fognak viszonyulni a dolgokhoz.

"B" verzió küld el Őket nyaralni. :)))

2010. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 brigimama ***** válasza:
Mi kivitelezéssel felújítással foglalkozunk.Kisebb csapattal dolgozunk és nem horror áron.Komplett munkákat vállalunk.Írj ha érdekelne egy árajánlat.
2010. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Beszélj a szomszédokkal és lehetőleg délelőtt 9- 15 -ig dolgozzanak nálatok. (amíg ők melóban vannak -remélhetőleg) Illetve próbáljátok meg úgy csinálni, hogy a hangosabb (=betonfúrás a falba, illetve a vezetékek helyének vésése , vagy a csempe leverése vésőgéppel, lehetőleg egyszerre történjen....stb)


Én szeretem, ha az ilyeneket a szomszédok előre kiírják a faliújságra (mettől meddig tart, időben és időszakban) és az is jó pont, ha egy vagy két napot rászámolsz, ha valami esetleg csúszik ne legyen gond belőle...illetve, ha sikerül előbb befejezni, akkor írd ki, hogy köszönjük megértésüket és örömmel közöljük, hogy sikerült előbb befejeznünk..vagy valami hasonlót...


lehetőleg hétvégén ne legyen zaj, hisz mindenki akkor pihen és zavaró lehet ha ekkor csörömpöl a szomszéd...

2010. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha társasházról van szó elvileg kell, hogy legyen házirend melyben ez a téma is szerepel. Az abban foglaltakat tartsd be. A házirendet a lakók hozzák /hozták/ létre. Egyébbként mindeki köteles a társasházban a felujitásokkal járó kellemetlenséget elviselni oda költözéskor tisztában kellett lenni vele. Az előttem hozzászólók tanácsait érdemes megfogadni.
2010. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Három napja vagyok túl egy teljes felújitáson, minden igaz, amit előttem irtak. Legjobb megbeszélni, egy lakógyülésen bejelenteni, a faliújságra kiirni, türelmet kérni - majd megköszönni azt. Megnyugtatlak, ez lesz a dolog legkellemesebb része.....
2010. okt. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Megbasz**ja meg a lekoközösseg. Nehogy mär ök mondjäk meg, mit es hogyan csinälok! Ez az en velemenyem!
2010. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Renováltasd a szomszéd lakásokat, így amíg az övükét csináltatod nem szidnak. Amikor már a sajátodat csináltatod akkor ugyanúgy bunkó leszel a szemükben.
2010. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12.47! Eltudnád viselni, hogy az alattad lakó éjjel HILTI-vel lámpákat szerel a falra? Nálam ez megtörtént, nem tudtunk semmit csinálni , mert nem volt házirend készitve ugyanis csak ennek megszegése jár következményekkel....
2010. okt. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12.47-es vagyok! Azert vannak bizonyos hatärok. Alap, hogy mondjuk hajnal 5-kor es este 22utän nem csinälok hangos renoväläst a lakäsban. Az akaszt ki, amikor az a baja a TISZTELT LAKOKÖZÖSSEGNEK, hogy miert vasärnap, miert szombaton, miert ekkor, miert ott...? Hät, nehogy mär ök mondjäk meg, hogy "normäl" idöben mit csinälok. Ha vasärnap, hät vasärnap. Akkor van idöm...persze, mint mondtam azert hatärok nälam is vannak!
2010. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!