Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen erősségű fúró kell...

Milyen erősségű fúró kell ahhoz, hogy egy önmetsző csavart becsavarozzak kb 1cm vastag fémbe?

Figyelt kérdés

Az 50Nm-es Einhell akkus csavarozóm éppenhogy behajtja, nagyon lassan tekeri bele pedig maximum nyomatékon van. Erőltetni meg nem akarom márpedig ez az.

Van itthon egy 48Nm-es Metabo is, de nyilván az sem tudja behajtani a csavart. Vezetékes fúróm kölcsönben van egy jó ideig. Hány Nm-es fúró-csavarozót vegyek, hogy be bírjam csavarozni?


2023. aug. 13. 13:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja csavarozáshoz ha jól tudom nem szokták kalapács módba állítani a fúrót, fúráshoz viszont már annál inkább.
2023. aug. 14. 23:02
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyébként már megoldottam, szépen előfurkáltam a csavaroknak.
2023. aug. 14. 23:03
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Na jó, haladjunk, nincs itt semmi látnivaló.
2023. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
12# remélem segítettünk, ez jó megoldás
2023. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%

*10

Hát igen, valószínűleg hülye barom Mekk mester vagyok, mert ütvecsavarozót merek ajánlani csavarozáshoz. Hozzáállásod szerint a légkulcs is csak az idiótáknak való, nem?

Egyszerűen csak javasoltam a fúrógép helyett egy ütvecsavarozót, mi bajod ezzel? Dolgoztál már ilyennel? Nem azt írtam, hogy előfúrás nélkül hajtsa be vele a 10-es anyagba. Sőt, azt is javasoltam, hogy inkább fúrjon bele menetet. Vagy addig már nem tudtál olvasni?

Az okoskodás és mások hülye barmozása már megy neked, de a szövegértést még gyakorold egy kicsit.

2023. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igazad van, erős megfogalmazás volt.

Maradjunk annyiban, hogy bocs és csak annyit még, hogy szerintem kevésbé jó ötlet önmetsző csavarhoz ütvecsavar-behajtót használni. Ha tévedtem még 1x bocs

2023. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ok, rendben! Neked pedig abban van igazad, hogy az ütvecsavarozó egy kicsit erős lehet az önmetsző csavarhoz. Nekem a zöld akkus Parkside simán letépi a hatos 8.8-as keménységű csavar fejét.
2023. aug. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!