Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Valaki rendelt már az online-s...

Valaki rendelt már az online-szerszámtól? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szombaton előre utalással fox postal rendeltem BPre tőlük. Se visszaigazoló email, se az előre utalandó számlát nem kaptam meg. Azt hittem lehet hétfőig eltart az adminisztráció, vártam de semmi. Hétfő este rendeltem ismét, ugyanazokat a termékeket, utánvéttel, postacsomagpontra (csak a változatosság kedvéért).


Kedd reggel kaptam egy emailt, hogy két rendelést is kaptak, melyiket kérem (ezelott egyik rendelésről se kaptam semmilyen visszaigazolást) megírtam, hogy akkor az első foxpostos rendelést szeretném, de az előre utalást hogy intézzeim? Most péntek estig semmi válasz az ügyfélszolgálattol.


Gondolkodok hagyom a francba és másik oldalról rendelek. Ti már rendeltetek tőlük? [link]



dec. 1. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem hívod fel ott a száma.

Lehetután véttel is rendelni az is ott van leírva.

dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam előreutalással és utánvéttel rendelni. A számot próbáltam 2x nem veszik fel.
dec. 1. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!