Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Akik jofogasról vesznek...

Akik jofogasról vesznek használt gépeket, nem féltek, hogy lopott holmit vesztek? Én láncfűrészt szeretnék venni.

Figyelt kérdés
dec. 11. 21:51
 1/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Attól nem félnék. Persze lehet lopott. Attól jobban félnék hogy valami leharcolt vackot vennék. Ilyesmit nem is vennék használtan.
dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
23%
Én attól félnék, hogy a láncfűrészes gyilkos árulja.
dec. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A leharcoltat meg lehet javítani.
dec. 12. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Látatlanban biztos hogy félnék drága láncfűrészt venni. Bármi lehet, lopott, törött, szétégett, ragasztott, heggesztett, pontozott, bármi.
dec. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha látod, akkor is lehet lopott.
dec. 14. 04:15
 6/8 anonim ***** válasza:
fasza kus láncfűrészt vettem 60 forintért a szarfogásról, korrekt eladótól. azóta is használom. bár az enyém egyedi eset.
dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rettenetesen félek! Főleg a hülye kérdésektől!

Most előrébb vagy?

dec. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jogos a kérdés, megvan az esélye. Már a kapcsolatfelvételkor tisztázd, hogy nem gond-e, hogy adásvételit írjatok. Ha ekkor elkezd hápogni, vagy hirtelen "nem aktuális" neki, akkor valószínűleg lopott volt a cucc.

Ne legyél orgazda, a rendes eladó még az eredeti papírokat, jótállást, számlát is meg tudja mutatni, át tudja adni a termékkel együtt.

dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!