Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » ? Varrás: Cipzár vásárlása...

? Varrás: Cipzár vásárlása online...

Figyelt kérdés

Varrni tudók! Ti mely weboldalakról szoktatok cipzár anyagokat venni? Mármint ahol nagy a kínálat.


Szeretném a ruháimon kicserélni a tönkrement cipzárjaimat (kezdő vagyok, de menni fog), azonban akárhogyan is kerestem műanyag felső cipzárvéget, nem találtam. Csak fémet (ezüst és arany színben) látok mindenhol. Még a nagyon jónak ígérkező cipzarnagyker.hu nevű weboldal sem árul műanyag cipzárvégeket.

Kis tételben (5 db-ot körülbelül + cipzárak + cipzárkocsi) vásárolnék, tehát az nem jó, ha 50-esével vagy 100-asával árulják.

A cipzárjaim húzókocsijai mind YKK márkájúak. Nem tudom, hogy amik rajtuk vannak műanyag felső cipzárvégek, azok milyen márkájúak – bár feltételezem, hogy azok is YKK márkájúak –, egyáltalán van-e márkája, de ugyanilyenre szeretném pótolni.


Előre is köszönöm szépen az eligazítást!



#ruha #varrás #cipzár #Cipzárvég #Cipzárkocsi
dec. 16. 22:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!