Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Piacon vettem egy kínai lánc...

Piacon vettem egy kínai lánc fűrészt. Strauss, de kínai. Nem indul. Szerelőt keresek Budapest környékén. Most nem kérek olyan választ, hogy Stihlt, vagy Husqwarnát kellett volna vennem? Az ismert márkák szerelői nem vállalják a tipust.Nem garanciás.

Figyelt kérdés

#Strauss lánc fűrész
dec. 21. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vatera.1 Ft,nincs minimálár,licitlépcső 10 Ft.

Most adtam el 5 ezer plusz posta költség

dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ha már eladtad, akkor mit kezdjek vele?
dec. 21. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlottam, hogy mit tegyél...
dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
dec. 21. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell szerelőhöz vinni, mert látatlanba kijelentem, hogy többe fog kerülni, mint amennyiért vetted a fűrészt.

Egy kínai láncfűrész két okból nem indul:

1 nincsen szikra

2 nem kap benzint

Az első esetben kiveszed a gyertyát odaérinted a fém részét a hengerhez és meghúzod az indítót. Ha minden jó, szikrát kell, hogy láss az elektródák között.

A benzint úgy ellenőrzöd, hogy ha kint van a gyertya megnézed, hogy száraz, vagy benzines-e.

Mert ha szikra is van, meg benzin is, akkor annak el kell indulnia.

Olyan triviális dolgot meg se kérdezek, hogy benzin van-e benne? Meg hogy az indítási procedúrát be tartod-e?

dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, benzin van benne, szerintem karburátor gondja van, mert hideg indító befújásakor mordul egyet, de nem indul.Nem vagyok jó szerelő, nem akarom, hogy kosárban vigyem el a szerelőhöz.
dec. 21. 11:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam Bíró Árpád videóját a Youtubon, majd neki állok.
dec. 21. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem karburátor gondja van, hanem az hogy egy fémhulladék az egész.

Rokonnak 5-6 éve van egy: 30 perc használat 30 perc szerelés/spray/rángatás, ez így váltakozva egész nap.

dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!