Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek a a vezetéke...

Mi a véleményetek a a vezetékes-fúró csavarbehajtókról?

Figyelt kérdés

dec. 30. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekem vezetékes van itthon (AEG) mert ritkán használom az akksik nálam tönkre mennének állásukban, olcsóbb is volt mint egy akksis gép és folyamatosan ugyanazt az erőt adja le nem gyengül ahogy merül, nyilván a lógó kábel zavaró lehet valakinek, engem nem zavar.

Viszont munkahelyen dolgozom akksis gépekkel is, most DeWalt-ok vannak, elég húzós az áruk és 2 akkumulátor kell egy géphez még otthoni barkács munkákhoz mert ha lemerül az egy szem akksi akkor várhatsz amíg feltölt. Mostanában divat lett hogy akkumulátor nélkül árulják a gépeket vagy csak eggyet adnak hozzá és külön kell venni hozzá. Otthonra nem kéne.

dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Bocs, de nem igazán értem mit akarsz kérdezni.
dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Igazából semmire sem jó gépek. A fúráshoz alacsony a fordulatuk, csavarozni meg leginkább akkor jók, ha rengeteget kell behajtani és nincs elég akku egy akkus csavarbehajtóhoz. Van itthon ilyen, de gyakorlatilag csak porosodik a polcon. Inkább az akkusokat használom.
dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb dolog a vezeték nélküli szerszámmal való szerelés. A létrán.. fán, kocsiban, garázsban,kertben stb stb.. függetlenül tud az ember szerelni építeni/bontani. Persze a jó minőségű szerszámoknak és akkuknak meg van az ára, olcsó szerszámnak híg a leve.

Vizes vagyok.. odamentem 1 panelba szerelni, úgy hogy előttem volt a villanyos,aki minden elektromosságot elvágott,és úgy hagyta a lakást áram nélkül...ő majd vissza jön 2 hét múlva a vizes után...faxom.

Ott egy lyukat se tudtam akkor befúrni..akkor vettem meg az első akkus AEG gépeimet,melyek azóta is kiválóan működnek,és egész gép palettám van megspékelve az USA Ridgid gépeivel,és ennek már több mint 10 éve!

dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Hát szakembereknek ma már elengedhetetlen az akkus géppark de otthon barkácsolni fölösleges.
dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 Szándékosan alacsony a fordulatszámuk, hogy ne ugorjon meg a csavarfejen a bitfej.
dec. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*6

Ez így van, de épp ezért fúrásra nem a legalkalmasabb. Csavarozáshoz meg sokkal kényelmesebb egy akkus. Valójában a csavarozáshoz még attól is jobb egy akkus ütvecsavarozó a megfelelő méretben.

dec. 31. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!