Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért divat gyakorin leszólni...

Miért divat gyakorin leszólni a Parkside termékeket?

Figyelt kérdés
dec. 30. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

A parkside egy olcsó, barkács célra szánt márka. Semmi baj nincs vele, ebben a kategóriában jó választás lehet, de ebbe a kategóriába tartozik.

Én nem nagyon tapasztaltam, hogy nagyon leszólnák a márkát. Azt viszont igen, hogy a parkside "hívők" istenítik, ipari minőségűnek tartják a márkát, majd mikor valaki normálisan leírja hogy ez nem így van és ez egy barkács célra szánt márka, azt egyből leszólásnak veszik.

dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
1 Magyaroszágon az a baj, hogy márkából is a hobbi kategóriát vezsik meg az emberek, és azt hiszik az a minőség, pedig azok ugyanezek minőségben.
dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Gyorstalpalós szakmunkások/koklerek rohantak érte a Lidl-be amikor a CSOK a fénykorát élte.

Kényszerből én is vettem otthonra egy gépet (ütvefúró-vésőgép) ár érték arányban jobbat nem találtam akkoriban, nagyon ritkán használom erre tökéletes. Ha komoly szaki lennék akkor inkább kerülném.

dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ár-érték arányban otthoni barkács célra szerintem nehéz jobbat találni, de tény, hogy nem ipari kategória, így komolyabb szinteken nem biztos, hogy érdemes ebben gondolkozni.

Házi barkács szinten egyébként én bárkivel beszélek, mindenki elégedett a gépeivel.

dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

Ablakosként mindenem akkus parkside (fekete)

Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Használtam már Metabo-t, makitát, annyira nem dobtam el az agyam tőlük. És legalább nem sírok ha kiesik a negyedikről.

dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A sok buta farok nem képes a helyén kezelni. Ha arra használja az ember amire kitalálták, akkor sokáig jó.

Ha meg úgy csinálja mint egyik ismerősöm, aki ácsmunkára vette és több100négyzetméteres tetőket építenek vele, akkor persze hogy hetente viheti vissza hogy nem jó.... Hozzám is hozott 8-10 db barkács körfűrészt, marót, stb. hogy csináljam meg, csapágyazzam, stb. Egyiket szétszedtem. Hát már a forgórész ette az állórészt, annyira lógott a csapágy. Vittem a ..ába a hulladékudvarba és leadtam. 2 hónap múlva kereste :D Na azóta nem hozza hozzám a sz.rjait.

dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Vettem parkside csillagcsavarhúzót, majd amikor az néhányadik csavart hajtottam ki egy régi bútorajtóból, addigra úgy benyalódott hogy használhatatlan lett.

Na most erre nehéz azt mondani, hogy nem arra volt használva mint amire szánták. És nem is arról van szó hogy Philips fejet használtan Pozidriv csavarhoz...

Van egy Parkside köszörűkorongom is, csak azért vettem mert tartozéka egy flexibilis tengelyes csiszoló is. De mind a kettő óriásit üt, a korong oldalirányba 1cm-t! Ekkorát már leszabályozni sem lehet, pláne oldalirányban, ami egyébként munkavédelmileg tilos is.

Voltak más Parkside gépeim is, de nem voltam elégedett, volt amelyik nagyon zajos volt, volt amelyiknek a fogása nem tetszett, néhány évig áltak a szekrényben kihasználatlanul, végül eladtam őket.

dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 nemaRendőrség ***** válasza:
44%

Ismerősöm vett Parkside fúrót. A hozzávaló 8as fúrófej kb egy cm után szétrobbant, beleállt a tv-be. 400e ft volt a kár.

Egyik legjobb barátom kompresszort vett. 4 baron kilukadt, vitte magával a lakókocsi felét. Újat kellett vennie, mert gtk.


Parkside azoknak éri meg akiknek nincs értéke, és az életük sem fontos.


0 védelem van bennük. Lild-s kéziporszívót szedtem szét egyszer, az aksik csak úgy sorosan voltak kötve, semmi bms. Csoda hogy garanciáig bírta

dec. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Mesélj még nyolcas, imádom az ilyen rémtörténeteket!
dec. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Kétszer vittem vissza fúrógépet, mert ütött a tokmánya. Harmadjára is visszavittem, de akkor már kértem, hogy nézhessek rá a cseredarabra. Annak is ütött. Elköszöntem.
dec. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!