Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Regi 30-40 eves, kétkaros,...

Regi 30-40 eves, kétkaros, azaz 2 tekerőgombos kadtolto csaptelep helyére simán be tudnak szerelni nekem Hansgrohe, stb. keverőkaros csaptelepet?

Figyelt kérdés

febr. 3. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A csatlakozási távolság szabvány mèret.
febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi.

Előbb még szelepülék maróval megpróbálom megjavítani a régit.

Aztán majd esetleg.

febr. 3. 13:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 kar az idot pocsekolni. Csereld ki egy normalisra, az a regi mar sose lesz olyan mint az uj.
febr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jó, majd meglátom.

Köszi.

febr. 3. 16:02
 5/11 anonim ***** válasza:
3# èn felmartam, gumit cserèltem, egy ève jó így
febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tényleg? De jó, gratulálok! Akkor nekem is sikerülhet!…

Mivel martad fel? Hány forintos marógéppel? Én 8000-es Rothenbergert rendelek épp most.

febr. 3. 20:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Felmarom, aztan az is jo, ha csak 1-2 evig jo lesz! Es ha mas ugyben feltétlenül szerelot kell hivnom, pl. a villanybojlerhez, majd akkor azzal egyutt majd csaptelepet is felszereltetek vele! De most ne kelljen mar csak aezert szerelot kihivnom, ha nem muszaj!
febr. 3. 20:23
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha cserélni kell, nem biztos, hogy érdemes keverőkarosra. (Ha zuhanyzós csaptelep.)

Ahol ilyennel zuhanyoztam, sehol nem lehetett pár mozdulattal beállítani a hőfokot, próbálgatni kellett fél-egy percig, mert nem lehetett kicsit változtatni a karral, csak aránylag sokat. Ha változtatsz egy kicsit a vízmennyiségen, akkor kezdheted elölről. Aztán volt olyan, ami a víznyomás változására magától átkapcsolt, akkor előtte csak hideg vagy csak forró jött... Itthonra csak két tekerős.

febr. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6# 3500 èr vettem másfèl ève a marót, ugyanez másik bolta 6000 volt, miután adtak nèmi kedvezmènyt. Vannak csapok amit nem lehet felmarni, hanem cserèlhető az a rèsze. A gumi pedig 70 ft/db volt a szelepre.
febr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
febr. 11. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!