Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy tudok házilag öntapadós...

Nemzetes kérdése:

Hogy tudok házilag öntapadós felületet létrehozni?

Figyelt kérdés
Gyémántszemes kirakóból maradt gyémántszemekből szeretnék saját kirakót csinálni és ehhez kellene ragasztó, ami olyan öntapadós felületet hozna létre, mint a gyári. Saját ötletek megvalósításához kellene. Ha van elérhető áron készen kapható, az is érdekelne, de én még nem találtam sajnos, de megoldást jelenthet ha házilag kikeverhető receptet tud valaki.

#ragasztó #öntapadós #gyémántkirakó
febr. 29. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kétoldalas ragasztószalag.
febr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az is megoldás lenne egy kisebb felületnél, de alapból 20x30cm-es felületben gondolkozok. Az alap elképzelésem az lenne hogy egy kinyomtatott képre tennék egy átlátszó müanyag lapot (genotherm, vagy közkeletű nevén bugyi) amit bekennék öntapadó ragasztóval és ebbe tenném a gyémántszemeket. Ehhez kellene a ragasztó.
febr. 29. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Most az öntapadó ragasztónál arra gondolsz, hogy sosem köt meg?
febr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen valami hasonlóra gondoltam
febr. 29. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én továbbra is a kétoldalas szalagot preferálnám és 5 centi szélesből csak 4 csík kellene, de ha valami kenhető kellene, akkor talán a tubusos egérragasztó ilyen anyag.
márc. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mekkora ötlet! Erre nem is gondoltam. Már csak azt kellene kitalálni, hogy ezt az egérragasztót hogyan tudnám vékony rétegbe felvinni.

Egyébként meg a matricákat is gyártják valahogy.... Ott mit használnak ragasztóanyagként? Erre nem tudja valaki a választ?

márc. 1. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egérragasztót nem lehet nagyon vékonyan elkenni.
márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget megoldódott. Az Aliexpressen találtam A4-es méretben kétoldalas fóliát.
márc. 4. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!