Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fűkasza miért fullad le...

Fűkasza miért fullad le gázadásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy kínai fűkaszám. 6 éve nyűzöm. Elkezdett lefulladni a motor gázadásra. Vettem új gyertyát, karburátort. A helyzet ugyanaz. Sehogy nem lehet a karbit beállítani. Csak alapjáraton megy és kész. Még nem szedtem szét. Következő, ami lesz gondolom szimering csere. De ha a szimering ki van menve, akkor nem az lenne a jele, hogy nem is indul be a kasza? Ez pedig beindul, csak gázadásra nem reagál.

ápr. 1. 10:45
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Benzincsövet nemrég cseréltem. Az nem lehetett rossz. Most egy barátom adta kölcsön a kaszáját míg az enyém nem volt jó. Azon a benzincső teljesen meg volt keményedve. És a szűrő szét volt menve rajta. Az enyémre vettem újat. Gondoltam amit meg levettem az enyémről, átrakom az ő gépére. Legalább meglátom tényleg jó e. És gond nélkül megy vele a kép. Kaszáltam vele nem is keveset.
ápr. 8. 20:16
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!