Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hobbi szinten szeretnék...

Hobbi szinten szeretnék elkezdeni fából barkacsolni, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Milyen oldalakat kövessek, hol tanulhatok?


Elég konkrét elképzelésem van, pl első körben fa képkereteket szeretnék csinálni, egyéb egyedi dekor dolgokat összeállítani, már méretek is megvannak.


Igazából mindig is érdekelt. Sajnos egy emeleti lyukban lakom, így asztalos gépem nem lehet, pedig azt is szívesen megtanulnám..


Így barkácsáruházban pl méretre vagatnám a dolgokat, egyéb részeit itthon ragasztanám, amit kell fúrnék.


Van egy asztalos ismerősöm is, tőle is tudnék útmutatást kérni.


A lényeg hogy olyan jó volna alkotni fából, annyira szép hobbi am tartom még mindig, csak mindig lebeszéltem magam, de kisebb dekor tárgyakat talán össze tudnék állítani.


Ehhez bármi tanács, útmutatás, gyakorlati meglátást szívesen fogadok.



ápr. 16. 12:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Tehát dekortárgyakat szeretnék készíteni fából
ápr. 16. 12:45
 2/8 A kérdező kommentje:
Fúró, fűrész, csavarhúzó van itthon meg egy ragasztópisztoly.
ápr. 16. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Youtubeon milliónyi videó van. Angol tudás nem árt.
ápr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szétnézek magan is, te magad Tudnál ajánlani konkrétat, amire azt mondom, jó csatorna.


Angol jöhet, azzal sincs gond.

ápr. 16. 16:49
 5/8 A kérdező kommentje:
*mondod
ápr. 16. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt a kreativitas hianyzik, nem a hogyan.


Csinalj eloszor egy telefontartot. Utana meg egy kestartot. Bar ezek nem feltetlenul dekortargyak, de egyszeruek.

En egy madaretetovel kezdtem, gyerek koromban.

ápr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6

Megvan konkrétan mit/miket szeretnék, inkább a hogyan, tudás hiányzik, fából sosem csináltam semmit, max régen technika órán. :D


De már rakerestem csatornákra, nézegetem a hozza szükséges infókat, a mit-hogyant, ami ennek a tárgynak az elemeihez, elkészítéséhez kell.


Szerszámok híján valószínűleg csak részben fogom megcsinálni, és amiket nem tudok, azt megcsinaltatom.



Anyám kézügyességét irigylem, ő tök egymaga, internet, egyebek nélkül összedobott egy kerti kiülős asztalt paddal… ahogy kv te is írtad, megcsinálta, mert meg akarta.. hogy én ezt miért nem örököltem…

ápr. 19. 14:26
 8/8 A kérdező kommentje:
6 de igazad van, hogy egyszerűbbel kellene kezdenem ilyen nulla szintről. Köszi, Lehet így lesz!!
ápr. 19. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!