Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet kapni foszforeszkáló...

Hol lehet kapni foszforeszkálós matricát vagy festéket?

Figyelt kérdés
Matricából lehetőleg zöld kéne, a festék meg lehet bármilyen festék, víz, tempera, stb., a lényeg, hogy az meg fehér legyen.
2009. jan. 12. 04:02
 1/4 anonim válasza:
én tapéta boltban vettem olyan matricákat hogy a plafonra ragasztható csillagok,hold és éjjel világítanak. Világosban töltődik fel. Foszforeszkálós festéket festékboltban tudom elképzelni hogy van.
2009. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Javaslom a www.vilagitofestekek.hu weboldalt. Van foszforeszkáló festék, matrica három különböző fajta, világító hímzőcérna, stb.
2009. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Panton-Dekor boltokban Bp. területén, az interneten megtalálod az üzleteiket, segítenek is.
2009. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
[link] -az "extra" kategóriában is találhattok pár mintát, sőt, ők egyedi megrendeléseket is teljesítenek, ha jól tudom, ha saját mintát szeretnél.
2011. okt. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!