Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vályog házba mivel lehet...

Vályog házba mivel lehet fölrakni (fúrni) a konyhaszekrényt, hogy ne szakadjon le? Szakértő esetleg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
hosszú (30 cm) menetesszárral. A vályog nagyon kemény, szikrázik, ahogy fúrod. Ha nagyon biztosat akarsz, fúrd át és a túloldalon fogasd meg!
2010. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2010. dec. 1. 18:41
 3/5 anonim válasza:

Az elsőé a pont!

Nekem már (sajnos) szakadt le konyhaszekrény, mégegszer nem akarok ilyet (mert túlságosan "zajos" az éjszaka közepén:). Úgyhogy (amint tanult kollégám mondta), vettem a vasboltban 2 db 15-ös, méteres hosszúságú menetes szárat, kimértem, mekkora lesz biztosan elég, levágtam és általig fúrtam a falban. A másik oldalon rátettem két "kávéscsészealj" méretű alátétet és dupla anyát. Na ez már fogja rendesen. Előbb fog a fából kiszakadni, mint a falból:)

2010. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2010. dec. 4. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még a méhsejtszerű téglafalat is átfúrattam (30-as), 10-es menetes szárra nagy alátétet hegesztettem,belül szekrény,nagy alátét, csavaranya(leánykori nevén mutter).

Így szereltük a villanybojlert is.

Én is utálom a zajos éjszakát!

2010. dec. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!