Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet letölteni magyar...

Hol lehet letölteni magyar nyelvű keresztszemes programot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 22:34
 1/5 BlackSword ***** válasza:
0%
Mit? Itt most mire gondolsz? minek a keresztmetszetére?
2010. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, olyan progi kellene, ami valamilyen képről keresztszemes mintát készít, aimit utána hímzésmintának használhatsz, ugye?

Van néhány ilyen, én az XStich-et használtam, csak sajnos nagyon drágák. Amire érdemes figyelni, hogy választható legyen a felhasznált színek száma, hogy cserélhetők legyenek a színek, és nem árt, ha többféle fonal gyártmányt is ismer, és méterben, vagy motringban ki tudja számolni a végleges mennyiségeket. Ilyen szempontból az XStich nekem bejött. Segíthet egyébként, ha a képet előre valamilyen képkezelő programmal is "előkezeled".

Sok sikert!

2010. dec. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

ezer bocsánat, az XStich angol nyelvű.

2010. dec. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ez ingyenesen letölthető?
2010. dec. 18. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:

A demó verziója igen. Azt hiszem, 30 napig megy, és nem tudod kinyomtatni az elkészült mintát, csak ha megvetted.

ha van hozzá türelmed, akkor leszámolhatod a monitoron. (egyéb ötleteim is lennének, de ez bántja legkevésbé a szerzői jogokat, gondolom)

2010. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!