Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Áh most mit tegyek? Teljesen...

Áh most mit tegyek? Teljesen elszúrtam az anyukám ajándékát :S Gyors segítség kellene nekem.

Figyelt kérdés
Anyukámnak azt terveztem, hogy sajátkészítéső órát adok, ami a család képeivel van kitéve....meg is csináltam de a hülye órához nem volt utasítás...és rosszul szereltem össze (tudom béna voltam) amikor meg szét akartam szedni...az a szar beletört és még a kartont is elszakítottam...az a baj, hogy anyukámnak kéne valamit adnom, valami gyorsat és mutatósat....az is baj..hogy egyáltalán nem maradt pénzem :S És hát holnap van karácsony! És én pont neki akartam a legjobb ajándékot! és valamit össze kéne hoznom. Van valami ötletetek? van itthon sok szalvétám...de ragasztó az nincs...:S meg üvegfesték egy kevés...meg festék...meg gyertya....meg néhány dolog amit háztartásban megtaláltok....kérlek adjatok ötleteket! nagyon fontos lenne.
2010. dec. 23. 22:40
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!

Sikerült megvalósítani valamilyen ötletet?

2010. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
gyertyát akartam...direkt fölkelltem tök hamar...de a végén 3szor annyi viassz volt rajtam mint a gyertya kanócon...ami totál ronda lett...végül..anyám rájött mire készülök..és még jól le is teremtett...
2010. dec. 24. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!