Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Csomózott karkötőre ötletes...

Csomózott karkötőre ötletes szöveg?

Figyelt kérdés

Eladásra készíteném, és rövid de ötletes szövegeket, vagy inkább szavakat keresek, amikre találok vevőt. A korosztály, aminek készítem: gimnazisták. Olyasmit keresek, hogy The Boss meg hasonlók. Akinek van ötlete ossza meg velem, kérem.

22/L


2010. dec. 31. 14:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
58%
Szerintem lehetne angol mellékneveket írni :) Pl.: funny, nice stb.
2010. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
10 ezerért küldök egy 500-as listát:))
2010. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köteleztelek arra, hogy ötletet adj? NEM. Tehát ha nem akarsz "besegíteni" más üzletébe akkor húzd össze magad és hallgass. Aki válaszol az ingyen és bérmentve teszi. Nem ebből fogok milliomos lenni, ezt gondolom te is jól tudod. Ennél sokkal nagyon volumenű ügyekben is adtak már tanácsot itt, és az aki segített nem lett szegényebb még egy fillérrel sem.
2010. dec. 31. 15:21
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
....és ha keresztneveket írnál bele, vagy annak a korosztálynak a születési évét, akinek készíted?
2010. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Azért megint visszarakom, csak azért, hogy értsék, mire válaszoltál: mennyi jutalékot adsz az ötleteinkért?


Továbbá válaszolok is: Én is sok embernek segítettem már úgy dolgokban, hogy nem kértem viszonzást, de soha nem kértem senkitől, hogy a munkámat elvégezze helyettem. A segítség nem azt jelenti, hogy megadjuk neked az ötletes szövegek adatbázisát meg üzleti tervet készítünk helyetted, stb. Elmondhattad volna, hogy meddig jutottál, mit szólunk az általad ötletesnek szóló szövegekhez, illetve tudunk-e jobbat. Ebben az esetben talán több segítséget is kaptál volna. Gondolkozz el ezen.

2010. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Uptown Girl, Top Guy, Success, Hope, Live Strong, The Road Ahead, Learn, Grow, Lucky, Cute, Cool, Life Starts Now, Sassy, Zany,
2010. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
a gimnazisták az "unknown dead" feliratú karkötőt szerintem vinnék :) - vagy: "pótvizsgára utalva" - "Suliból örökre kitiltva" - "Lányos anyák rémálma"
2010. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Az inkabb "unknown death" lenne.
2010. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Tita, csak nem Te kérded, ha igen szeretettel üdvözöllek, de nem tudom miért hagytad el a csapatot. lehet, hogy a többiek tudják, csak én maradtam le.

akárki vagy, kedves kérdező a legjobbakat kívánom Neked

üdv-e-

2010. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
sör
2010. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!