Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miből készíthetnék "ELADÓ"...

Miből készíthetnék "ELADÓ" táblát?

Figyelt kérdés
A betűket kivágom öntapadós tapétából, de milyen lapra tudnám rátenni? Kültérre menne, szóval vízálló kell.
2011. jan. 19. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Én amikor plakátot csináltam akkor kinyomtattam egy papirra a szöveget,mögé tettem egy ugyanakkora kartont és mindent bevontam átlátszó irattartóval.Gondolom ez nagyobb mint egy A4-es lap így szintén azt mondanám h egy kartonra kéne és azt bevonni valami ilyesmivel mint az átlátszó irattatró,esetleg folpakk stb.
2011. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

És ha minden betűt nagy méretben külön a4-esre nyomtatnál,

mindet egyesével betennéd átlátszó irattartóba,

majd egyesével (nyitott rész lefele legyen) kiszögelnéd kerítésre? Már ha van kerítés, vagy ilyesmi...

2011. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha folpakkal tekered be, akár földbeszúrt botra is teheted, mint egy tábla...
2011. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. emeletre az erkélyre szeretném kívülre kitenni. Igazán a lap a kérdés, csak nem tudom hol lehet olyat venni, vagy csak dekorosnál? Valamilyen műanyag lap kellene. Csináltatni nem szeretnék, szeretném minél olcsóbban megúszni, de hogy nézzen is ki valahogy.
2011. jan. 19. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
És magára az erkélyre nem lehet ráragasztani?
2011. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 86tibike ***** válasza:
84%

ja ragaszd rá az üvegre vagy farostlemezre ragazd van mindenféle szinben elég olcsó is asztalosok leszabják méretre

Igaz szétázik az esőben de kibir 2-3 hónapot

2011. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Csinálsz otthon a gépeden egy > ELADÓ < feliratot.

Rárakod pendrive-ra,elmész egy komolyabb fénymásolóba,és A/3-ba kinyomtattatod,és lelamináltatod-örök élet.

2011. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Csinálhatsz valami molinóhoz hasonlatosat is. Vegyél egy darab viaszkosvásznat (ha minden igaz, háztartási boltokban árulják, mint asztalterítő). Ragaszd erre a betűket, a négy sarkát meg kötözd ki az erkélyre.


Vagy egyszerű régi lepedő is jó lehet rövidebb távra (erre alkoholos filccel?).


Vagy továbbra is a folpakk: Több métert leterítesz, ráteszed a betűket, majd a tetejére még egy réteg folpakk, és ezt kifeszíted az erkélyre...


De ha évekre kell, akkor tényleg vmi műanyag/fa/fémlemez... :)

2011. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!