Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyibe kerülhet egy 5...

Mennyibe kerülhet egy 5 négyzetméteres szauna összerszerelése?

Figyelt kérdés
Konkrétan az lenne a kérdésem,hogy mennyit kérhetek egy szauna összeszereléséért.Asztalos vagyok és felkértek rá,de nem tudom mennyi az a reális ár amit kérhetek érte.Adjatok tippet....köszi
2011. jan. 31. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok asztalos, de gondolom meg kellene tervezni. Nem olyan egyszerű feladat. De ha ki tudod számolni az anyagköltséget, fel tudod mérni a munkát is, mármint időben. Aztán igazodhatsz az anyagárhoz és az időhöz is. Talán meg is nézhetnél a boltban egy készet. Úgy rémlik 2-300 eFt körül árulják.
2011. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

csak tudod, h mennyi a rezsióradíjad?


na, azt szorozd fel annyival, amennyi idő alatt meg tudod csinálni+anyag+dátum. :-)


nem nehéz ez.

2011. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igy van. Nézd meg az összeállitási rajzot.Ha előre kérik az árajánlatot saccold meg mennyi idő alatt tudod megcsinálni nem vagyok asztalos de gondolom 8 óra alatt össze tudod rakni mond a tulajdnak, hogy kb.15-20 rugó között attól függ, hogy felépnek-e hátráltató tényezők a munka során. Soha ne mondj konkrét összeget hanem csak kb-it.Ez nem szobafestés viz vagy villanyszerelés ahol lehet előre számolni. ha még nem csináltál ilyet nem tudhatod mennyi idő alatt végzel vele, ezért órabért kell számolnod. Ha ismerős engedhetsz neki belőle de ezt is közöld vele, hogy mennyit engedtél meg hát gondolom számla nélkül....ezért is olcsóbb.... meg ilyenek! Fillérekért ne vállald csináltassa mással...ámbár tudom a kispénz is jól jön, sok sikert.....
2011. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 1. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!