Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel szigeteljem le az...

Mivel szigeteljem le az ablaktok és a fal melletti rést?

Figyelt kérdés
Bérleményben lakom, ahol a nyílászárók eléggé elvetemedtek sajnos, de a tulaj nem cseréli le. A múlt havi gázszámlám horribilis volt. Az ablakokat már nagyjából leszigeteltem, de még mindig húz be a hideg. Sajnos az ablaktokok is néhol "lyukasak" és az ablaktok és a fal közt is van itt-ott rés. Ezt mivel tudom kitömni? Saját kezűleg szeretném megoldani, szakira sajnos nincs pénzem. Köszi annak aki segít!
2011. febr. 11. 05:16
 1/8 anonim ***** válasza:
mester tömítőragasztó. praktikerbe meg ilyen helyeken kapsz 800ft-ért.
2011. febr. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Purhab spray lenne az ideális falhézaghoz ,de a kicsi 1-2 mm-es résekbe nem tudsz vele behatolni,így csak összekennél mindent ezzel,és az igen ragacsos cucc.


Inkább vegyél egy színtelen vagy fehér sziloplaszt tubust(kb 1000 Ft) és húzd ki vele a mikró réseket a tok és a fal közt,majd az ujjadal húzd el,nyomd bele a résekbe. Egy sziló kinyomó pisztollyal együtt könnyebb csinálni,az sem drága.

2011. febr. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gipsz vagy gitt lehet a neve, de nem emlekszem. A falon levo rest, En pl. gipsszel javitottam ki,

a nyillaszaro, mivel fa az ajto, igy fagittnek hivjak talan, de ez lenne a megoldas.

Egy szakuzletben fognak segiteni, es fillerekbol megtudod ezt oldani.

Olyan helyen keresd, ahol festeket arulnak, mivel ott mar a serult reszekhez is lehet kapni anyagot.

2011. febr. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szilopasztot neki, egy kinyomópisztoly kb 1000ft a sziloplaszt meg 600+ .
2011. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legtutibb az lenne, ha nekiállnál másik bérleményt keresni :)
2011. febr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A pur-hab a legjobb,bármi más csak felületi kezelés.

Ha van időd,olvasd el ezeket !

[link]

2011. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szívem szerint keresnék új bérleményt, de mivel (sajnos) minimum 1 évre írtuk alá a szerződést, akkor buknám a 3 havi kauciót... :( Sehogy sem jó ez. Vettem sziloplasztot, megpróbálom azzal. Köszi mindenkinek a segítséget!
2011. febr. 11. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért egy jó nagy,és sűrű szövésű függöny is felfogná azt a hideget....de reménykedjünk hogy nem sokára jön a tavasz
2011. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!