Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Járólapot vagy laminált...

Járólapot vagy laminált padlót érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

Melyik tart ki tovább? Bármilyen érveket írhattok. A laminált padló is ropog egy bizonyos idő elteltével ha összeszárad a melegben(úgy mint a parketta)?

Szobáról, előszobáról és konyháról van szó. Nem tudok dönteni. Minél többen írjatok, segítsetek légyszi.


2011. márc. 9. 23:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:)

De még mindig nem tudok dönteni, mert mindenki mást mond, ajánl. Nem vagyok gazdag, így egyszer költenék rá rendesen, hogy aztán többet ne kelljen.

2011. márc. 10. 14:31
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát ha ez a cél, akkor a laminált padló felejtős :)

Drága, de rakass le egy normális parkettát. De a parafa padló is nagyon jó, isteni rajta mászkálni :) Én is most olyat tervezek.

2011. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a szobába 3mm-es parafa járólap van 3ox3o-as. Mivel natúr, de egy kicsit lakkozott nem olyan dekoratív. Az allergiás gyerekem miatt csináltam. Ragasztott de a bútorok huzigálása miatt már karcos és amellett nincs meleg érzete az embernek ha mezítláb lépdelsz rajta. Ettől függetlenü konyhába vagy fürdőbe ajánlanám. Mondjuk az elektromos berendezések miatt nem tudom hogy egy érintésvédelmi szakember ajánlaná -e!
2011. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez fura. Én pont azért gondoltam erre, mert a Szabó Ervinben, ahol azért elég sok ember mászkál nap mint nap, vannak parafa betétek a padlóban. Magasfényű lakkal vannak lekenve, és nagyon jól néznek ki. És nem látszik, hogy nagyon kopott volna, pedig sokan mászkálnak rajta. Nem lehet, hogy ez a lakktól is függ?
2011. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De és egyébként lehet kezelni, főleg utólag lakkozni is.
2011. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat:)
2011. márc. 12. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!