Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ilyen alakú párnát hogyan...

Ilyen alakú párnát hogyan kell varrni?

Figyelt kérdés

Kedves varrni tudók! :)


Egy ilyen alakú párnát szeretnék készít(tet)ni. Én 28/F vagyok, így inkább "tetni". :D

A kép: [link]


(Tehát csak hasonlót, mivel az nem párna.)

Mutatok még képeket:

[link]


[link]


Varrni tudó van a közelben (háztartásban), így csak szabásminta ötlet, vagy egyéb jó tanács kellene.


Köszönöm szépen előre is.


2011. ápr. 14. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szabásmintám nincs,de tanácsot adnék,hogy a munkálatot hogyan lehetne egyszerűbbé tenni,nem a kinézet kárára:

itt úgy látom kell egy csomó kicsi anyagdarab hozzá,ezeket a képen varrás által tagolt részeket,lehetne külön hímzőfonállal behúzni,így a redők megmaradnának de,egészbe lehetne a testét majd a farkát,lábait csinálni,ezzel kevesebb nagyobb darabú anyag is elég,és kevesebb idő is lenne,kevesebb pontatlansági hiba lehetőséggel .a lábaiba természetesen drót kell,virágostól is lehet venni pár szálat,anak végét behyjtjuk,szívaccsal,filccel bebirítjuk,bár a párnánál ez nem előnyös,de úgy esztétikusabb,ahogy a képen is látható

2011. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon hasznos válasz volt!
2011. ápr. 16. 12:27
 3/3 Inez.R. válasza:
Bakker, megmutattam a képeket itthon a családnak, és most mindenki ilyet akar.. :) 26 éve szabok- varrok, mégcsak azt sem mondhatom nekik, hogy nem ismerek varrónőt.. :)
2011. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!