Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Zárbetét rögzítő csavar?

Zárbetét rögzítő csavar?

Figyelt kérdés
Ha pl van 1 kiadó lakásom és nem szeretném ha a kedves bérlő zárat cserélgessen, hogyan lehet a zárbetétet rögríteni h ne tudja kiszedni? Van valami ötlet?
2011. máj. 29. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:

És akkor mivan ha kicseréli? Titokban akarsz belopózni hozzá kémkedni?

Én is kicseréltem a zárbetétet, és adtam a főbérlőnek egy kulcsot lezárt aláírt boritékban, he kell be tudjon menni, de ne a tudtom nélkül.

A lakó után is érdemes mindig zárat cserélni, mert nem tudhatod kinek adott másolatot a kulcsról!

2011. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha ennyire zavar, beszéld meg vele, hogy ne cserélje ki. Vagy ha ennyire fontos írjátok bele a bérleti szerződésbe, hogy nem cserélhet zárbetétet.
2011. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen be akarok törni titokban ...

Csak szeretném ha 2 embeernek adom ki ne az egész vidéki pereputty ott lakjon. Mondjuk kértyás zárbetátet vennék azt nem tudná másolni.

2011. máj. 30. 13:35
 4/7 anonim ***** válasza:

A kulcsot elvileg nem tudja másoltatni, de attól még zárbetétet cserélhet.

Amúgy a lakást havidíjra adod ki, nem? Nem pedig személyenként megszabva.

De és akkor mit akarsz csinálni? Naponta odamész és megszámolod hányan vannak? Akkor szerintem azok a bérlők nagyon hamar tovább fognak állni tőled.

Ha szívességből laknának nálad, akkor renden lenne, hogy te is oda mész néha. De ha pénzt kérsz érte, akkor azért elvárható, hogy az ember a pénzéért szolgáltatást is kapjon. Például nyugalmat. És ne zaklassák folyton.

Én ugyan még nem laktam soha albérletben. De egyszer a Balatonon béreltünk egy nyaralót, nem kevés pénzért. Elég fura volt, mikor egyszer csak beállított a tuja és elkezdett köztünk tévézni, a mi kajánkat éve és egyáltalán nem zavartatva magát. Nem azért fizettünk, hogy nyaralás alatt őt nézzük és mással közösködjünk.

2011. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tulajjal TV-zni.

XD


Ha béreli a lakást, a bérleti időre az övé lesz, mit keresel te más lakásában?

2011. máj. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
keresésről szó sem esett csak h azt hasznélják amit adok
2011. máj. 31. 09:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Mért, mit adsz? Gondolom egy lakóingatlant. Feltételezem hogy használnák is, ha nem járnál folyton a nyakukra. Ha bérelnek egyet, akkor gondolom azt fogják használni, nem a szomszédét.
2011. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!