Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Aki ért az aljzatkiegyenlítésh...

Aki ért az aljzatkiegyenlítéshez, vagy csinált már ilyet, segítene?

Figyelt kérdés
A házunkban az összes szobát újra betonozni kellett, az megszáradt és most csinálta meg egy "szakember" az aljzatkiegyenlítést, mert szalagparkettát akarunk. Viszont az egész el lett cseszve több helyen több centiméternyi szintkülönbségek vannak, így erre parkettát nem fektethetünk. Hogyan lehetne korrigáni az egyenetlenségeket? Leönthetjük újra a problémás helyeket?
2011. máj. 31. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van olyan,hogy aljzatkiegyenlítő! Nézz utána, bár nem lesz olcsó mulatság!
2011. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A betonra most öntötték az aljzatkiegyenlítőt, erről beszélek, hogy az aljzatkiegyenlítő lett szarul letéve, mert egyenetlen az egész. 50 ezer forintunk van benne, és az egész semmit nem ér. Arra vagyok kíváncsi, hogy aljzatkiegyenlítőre megint rá lehet e aljzat-kiegyenlítőzni.
2011. máj. 31. 13:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy önterülő aljzatkiegyenlítővel csinálták? Az a felhordásnál néhány percen belül kisimul, kiegyenlítődik. 3mm - 30mm között használható.
2011. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Az aljzatkiegyenlítő az gyakorlatilag egy híg betonféleség. Mivel emlékeim szeint nem tartalmaz semmiféle szerves polimert, így egy jó híg kiegyenlítővel nyakonöntve a problémátok szerintem meg fog oldódni.


Reműélem tudtam segíteni.

2011. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az volt ráírva, hogy önterülő, de van ahol 2cm-rel is alacsonyabb mint a szoba többi pontja. Szóval még egy híggal elvileg ki tudnánk egyenlíteni?
2011. máj. 31. 13:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz a hígítással mert az önterülés funkció csak akkor működik. Ha túl híg, a víz feljön a tetejére, a kötőanyag is kioldódik. Ekkor ha megszárad, porlani fog.
2011. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, megpróbálunk még egy aljzatkiegyenlítést csinálni házilag "szakember segítsége" nélkül.
2011. máj. 31. 14:12
 8/11 berki jocó válasza:
igen így egy nagy víz mérték és meglehet csinálni.
2011. jún. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! Tudom, hogy a kérdés már rég nem aktuális, de érdekelne, hogy sikerült -e orvosolni a problémátokat, mert most hasonló cipőben járunk.
2014. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia! Ezen a linken is találsz egy cikket az aljzatkiegyenlítésről :


[link]

2016. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!