Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Falfestés festékszóróval? Aki...

Falfestés festékszóróval? Aki csinált ilyet megírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Főleg a plafon festése érdekelne.
2011. márc. 29. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 3 m hosszú falat festettem le festékszóróval és 4 méter magasat igaz nem lett valami hűdejó úgyis csak alkatrész és szerszám tárolásra használtam persze újrafestésnél lehet kapirgálni de ezmár az új tulaj gondja lesz :)
2011. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Olga néni ***** válasza:
42%
Háát, összefúj mindent, mert nagyon száll a festék a levegőben. Olyan lesz minden. Plafon teddi hengerrel, hosszabbító rúddal simán festhető, és gyorsan megvan. Tized annyit nem koszol, mint a fújás, az biztos.
2011. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

5 szobát festettem , kompresszorral , zárt festékszóró pisztollyal. Tavaly nyáron.2 réteg , szépen egyneletesen fedett . Nagyon gyorsan haladtam. Csak azért tartott 2 napig mert több időbe került a bútorok középre tolása és és befóliázása.Az ablkaokkal is sok vacakolás volt mire becsomagoltam. Ja meg azért mert nem tudott olyan gyorsan száradni ahogy haladtam.3. nap ki lett csomagolva vissza lett pakolva minden.A párom és a lányok ki voltak akadva.

Ennél gyorsabban csak Mr Bean festett ,azt mondták, h én is a robbantásos módszerrel csináltam mert nem hitte el aki látta:)

2011. márc. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Olga néni ***** válasza:
57%
Hát ez az! Gyorsnak gyors, de hermetikusan be kell csomagolni az egész szobát, az tart sokáig!
2011. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%

5 szobát két szobafestő szaki is kifest kevesebb idő alatt !!!

Sőt még a falon levő hibákat is ki javítja ,amit sokan csak elmaszatolnak :DD Akik csak más munkájában látnák meg a hibát !

2011. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a festő ismerősünk megcsinált egy hét alatt egy 9 m2-es konyhát, 6 m2-es fürdőt, 9 m2-es előszobát és két 20 m2-es szobát javítással, bordűrrel együtt teddy hengerrel.
2011. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

21.06

Persze h megcsinálják ha csinálják. De jártunk már úgy is , h nekikezdtek és egy hét múlva még erre néztek és pontosan 3 hét lett mire visszapakolhattunk. Addig is aludhattunk a fiókban:)Akkor is csak azért mert mentem utánuk és fogtam fülön őket.

Olyan is volt aki hamarabb megcsinálta és jobban is ,miután 3 hónapot vártam mire sorra kerültem a listáján és még mindig olcsóbb volt mint a fentebb említett társaság.Amúgy kva drága mulatság az ilyesminek a munkadíja és még ők rinyálnak , h milyen nehéz manapság ,megélni:)

2011. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sándor 417

Szerintem az ügyvédeknek, rendőr tiszteknek gyűjtsél szegények ....

Már a legtöbb cég árát megtalálni a netten így szerintem 240 Ft/m2 + anyag, ebből nehéz meggazdagodni , mert aki dolgozik nem ér rá pénzt is keresni :)

Nem tudom másnál a működési rendszert de nálam a megállapodás határ időben , anyagiakban szent és sérthetetlen !!

Kérdezgettem festőnket a cégnél, ö szerinte, amíg nem volt minőségi teddy henger, csak korong kefe sokan próbálkoztak háti permetezővel és nagyon büszkék voltak a munkájukra mert nem lett csíkos .

2011. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Amatőrök ne kezdjenek bele mert csak negatív tapasztalatuk lesz, jòmagam falfesték szòrásával foglalkozom napi szinten 220 m2 falfelületet fújok megnézem ezt egy hengeres festő mikor tolja le a minőség pedig szintén többszörösen üti a hengert. De a maszkoláshoz is tapasztalat kell.
2016. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!