Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyi idő alatt, és kb...

Mennyi idő alatt, és kb mennyi pénzből lehet egy ilyen makettet megcsinálni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy egy személyről van szó,és úgy nagyjából már érti az elkészítés technikáját.Mennyi idő alatt tudná megcsinálni valaki,ugyanekkora méretben és ilyen anyagokból mint lent a linken látható képen?Na és milyen anyagok kellenek hozzá,és az kb mennyibe kerülhet?Tudom,hogy pontosan csak a készítők tudnák megmondani,de úgy mégis?

[link]


2011. júl. 22. 16:50
 1/1 anonim válasza:

Megnéztem a honlapjukat:

-a méretarány 1:25-höz

-mindegyik épületnél igyekeztek az eredeti anyagból építeni, sőt, arról a helyről hozatták az anyagot, ahonnan az eredeti építéséhez szükséges anyagot is

-valamelyik épületnél az építkezés 2 évig is eltartott

-a gyakran ismétlődő elemekhez öntőformát használtak

-az alapot vasbetonból készítették


A honlapon azt írták, hogy valamelyik épület értéke eléri az 500.000 eurót, de gondolom ebben benne van a munkadíj is, meg az is, hogy néha a világ másik feléről hozattak márványt az építéshez. Tehát ha pontosan ilyen modellt szeretnél készíteni, akkor fehér márvány szükséges hozzá :) A modellezéshez nem értek, de szerintem egyszerű építkezési anyagokból is meg lehetne oldani, amit aztán fehérre lefestesz :)

2011. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!