Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A férjem venne kompresszort,...

A férjem venne kompresszort, olajkenésűt, hol tudunk olcsón és milyen típust ajánlotok?

Figyelt kérdés
netes is lehet vidékiek vagyunk
2011. aug. 1. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg online aukciós oldalakon? Vatera, Teszvesz stb..


Biztosan találnátok újat is és használtat is. Lehet kérdezni az eladótól, illetve a visszajelzéseiből meg lehet tudni, hogy mennyire megbízható eladó. egy próbát megér szerintem, én gyakran vásárolok ott és eddig csak pozitív tapasztalataim vannak (kb. már 50 adás-vételem volt).

2011. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen meghajtásút?

-(robbanómotoros, villamos, 1fázisú, 3fázisú)

Milyen nyomásra?

-6bar, 10bar, stb.

-levegőigény/perc?


Szinte minden kompresszor olajkenésű!

2011. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legelső dolog amit el kell dönteni,hogy milyen célra szeretnéd használni.Ha csak az autógumi felfújására kéne,amit havonta 1-2 alkalommal végez,esetleg alkalmanként hobbifestésre,akkor bőven jó az amit a teszkóban adnak.


A kérdésből arra következtetek,hogy nem munkavégzéshez kell,akkor értene hozzá.:)


Erre a célra én ezt ajánlanám:

[link]

2011. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazándiból faelgázosító kazánunk van, és annak a tisztítására a lukakat kell vele átfúvatnia de hogy mit hogy csinál azt nem tudom
2011. aug. 4. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!