Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Festékszóróval lehet-e,...

Festékszóróval lehet-e, érdemes-e falat festeni? Milyen lesz a fal felülete a hengeres felvitelhez képest?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én air-brush-al készítek festményeket falra, kis levegőnyomással aprólékos munkákat végzek, de még így is festéktüsszentő hapcibenő vagyok még másnap is. Ha nagyobb felületen szórom, néha oda is kerül ahova nem kéne, az apró kis szemcsép szállnak mindenfelé a légtérben. Szórással jóval vékonyabb rétegben kerül a falra a festék, mint hengerezésnél, de ha nem egyenletesen végzed, foltos lehet. Szóval egy egész szobát szórni én nem ajánlanám. Az, hogy hengerrel milyen sima lesz a felület, az inkább azon múlik, hogy alatta milyen a glettelés.
2011. aug. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kb. 3 hónapja MONTANA graffiti spray-vel festettem le a tapétát. Rendesen átfogja, csak nem szabad sajnálni. nem hámlik le tőle a tapéta, nem ázik át. Nem jobb mint a hengeres, de gyorsabb.

2011. aug. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!