Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ér valamit a hőszigetelő tapéta?

Ér valamit a hőszigetelő tapéta?

Figyelt kérdés
A házunkat kívülről nem úgy néz ki,hogy valaha is szigetelik, a lakók többsége leszavazza, szóval valami belső szigetelési lehetőség érdekelne és erről hallottam.
2011. aug. 27. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Háát, én nem tudom elképzelni, hogy fokokban mérhető lenne a hatása. Valami komolyabb szigetelés lenne hatékony. Pl. nikecell, rá gipszkarton, bár elég költséges lenne, én a hangszigetelés miatt szoktam nézelődni. Sajnos mi is panelban élünk. Nálunk van már panel program, de én a szomszédoktól vagyok kész inkább, mint a hidegtől. :)
2011. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az utólagos belső szigetelésekkel az a baj, hogy páralecsapódást eredményez és penészesedés a következménye. Van azonban egy magyar találmány, az Inhemiwa hőszigetelő panel, amely már európai szabadalmat is kapott.

A proidea.hu oldalon olvashatsz róla. Illetve az otletmozaik.hu-n is, és itt leírás is van a házilag történő kivitelezésről.

2011. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hungarocellt ne tegyél belülre,én is leakarom szedni rossz tapasztalatok miatt.(rossz a hőtartás olyan mint ha fóliában élne az ember.)
2011. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!